Reklama

Oferta reklamowa portalu naszaokolica24.pl

Niezależny portal naszaokolica24.pl to rzetelne i szybkie źródło informacji przedstawiające wszelkie aspekty życia społeczności Ozorkowa, gminy Ozorków oraz gminy Parzęczew. To również miejsce, w którym możesz zareklamować swoją firmę, wybierając jedną z naszych niestandardowych przyciągających uwagę  form promocji w bardzo przystępnych cenach. Na specjalne zamówienie przygotujemy i zrealizujemy także kampanię promocyjną Twojego przedsiębiorstwa z wykorzystaniem nowoczesnych technik budowania wizerunku firmy.

Zrealizuj za naszym pośrednictwem udaną kampanię promocyjną swojej firmy, nie wychodząc z domu – konsultacja, pomoc przy wyborze reklamy oraz odbiór materiałów potrzebnych do jej  wykonania w miejscu wskazanym przez Klienta. Poznaj siłę reklamy w portalu naszaokolica24.pl.

Oferta reklamowa

Główny baner reklamowy/ Expand billboard  (A1)

Duży baner umieszczony w górnej części serwisu – widoczny na stronie głównej  i na podstronach. Jego największe zalety to położenie (gwarantuje kontakt odbiorcy  z reklamą) oraz rozmiar. Możliwości kreacji: billboard/double billboard/triple billboard/mega double billboard.

 

Widget boczny (B1)

Reklama umiejscowiona w bocznej kolumnie serwisu, na górze. Znajduje się pomiędzy innymi widgetami. Rozmiar: 300px x 250px.

 

Art-box (B2)

Baner widoczny w bocznej kolumnie serwisu, na dole. Znajduje się pomiędzy artykułami. Przeglądając serwis nie sposób go nie zauważyć – gwarantuje skuteczność. Rozmiar: 300px x 250px.

 

Baner środkowy (C1)

Reklama wyświetlana na stronie głównej  serwisu, pomiędzy artykułami. Rozmiar: 750px x 100px.

 

Toplayer – baner „wyskakujący” 

Reklama wyświetlana na warstwie ponad zawartością serwisu. Przemieszcza się wraz z ruchem użytkownika na stronie głównej serwisu. Reklama włączana na określony przedział czasowy – można ją także zamknąć za pomocą krzyżyka. Rozmiar: dowolny.

 

Stopka (A2)

Baner widoczny na dole serwisu – pod listami kategorii. Rozmiar: 940px x 200px.

 

Artykuł Sponsorowany 

Przygotowany przez redaktora artykuł o wydarzeniu lub firmie, instytucji – w porozumieniu z jej przedstawicielem, promowany przez duże zdjęcie na głównej stronie portalu oraz galerię zdjęć pod tekstem reklamowym w dalszej części serwisu.

 
Wizytówka VIP
Forma reklamowa prezentowana w wybranym dziale katalogu firm portalu naszaokolica24.pl, zawierająca dane kontaktowe i logo firmy, zdjęcia, mapkę dojazdu, a także opis profilu działalności oraz zakres oferowanych usług.

Cennik

Rodzaj reklamyRozmiar (w px)Wielkość Koszt netto/miesiąc
Główny baner reklamowy/Expand billboard  (A1)940 x 20060kb250 zł
Widget boczny (B1)300 x 25030kb100 zł
Art-box (B2)300 x 250 30kb80 zł
Baner środkowy (C1)750 x 10040kb150 zł
 Toplayer –300 zł
Stopka (A2) 940 x 200 60kb120 zł 
Artykuł sponsorowany  200 zł
Wizytówka VIP 200 zł/rok

 

Rabaty negocjowane są  indywidualnie!

 

Promocje grupowe


Co można wystawić? 

Ilość możliwości jest nieograniczona – zabieg oczyszczający na twarz, wymiana opon, kurs języka angielskiego, profesjonalna sesja zdjęciowa, karnet na solarium – to tylko kilka naszych propozycji. Decyzję, co chcecie wystawić, pozostawiamy do Waszej dyspozycji.

 

Jak to działa?

Ideą promocji grupowych jest skorzystanie z atrakcyjnej oferty przez określoną liczbę osób. Przykładowo – wystawiamy dziesięć kuponów na imprezę sylwestrową w wybranej restauracji w cenie 50 zł od osoby (zamiast 100 zł – rabat 50%); ustalamy czas trwania promocyjnej oferty i czekamy na klientów. Kto pierwszy kliknie “Kup teraz”- ten skorzysta z oferty.

 

Uwaga! Podążając za najnowszymi trendami w budowaniu wizerunku firmy naszych Klientów, poszerzamy ofertę o nową usługę, jaką jest zakładanie i prowadzenie profili w mediach społecznościowych typu Facebook, Instagram, Snapchat, itp. oraz bieżące aktualizowanie firmowych stron internetowych. Koszt takiej usługi ustalany jest indywidualnie, na podstawie zakresu ustalonych z Klientem prac.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

e-mail:redakcja@naszaokolica24.pl

tel. 505 720 831

www.naszaokolica24.pl

Facebook
Skip to content