Redakcja

O nas

Portal naszaokolica24.pl jest nowym serwisem informacyjno-kulturalnym na lokalnym rynku mediów internetowych. Naszym celem jest stworzenie przede wszystkim wiarygodnego, ale również wiodącego źródła informacji o życiu mieszkańców Ozorkowa, Parzęczewa, gminy Ozorków oraz gminy Parzęczew, a w przyszłości rozszerzenia działalności o dalsze miejscowości powiatu zgierskiego.

Internet jest obecnie jednym z najszybszych i najpopularniejszych sposobów komunikacji oraz pozyskiwania informacji. Biorąc to pod uwagę, mamy nadzieję, że portal naszaokolica24.pl stanie się platformą, na której społeczność lokalna będzie mogła wyrażać swoje poglądy i uwagi, a także publikować ogłoszenia i zdjęcia.

Mamy zamiar uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach politycznych, gospodarczych, kulturalnych, sportowych oraz rozrywkowych. Będziemy również opisywać życie mieszkańców naszej okolicy, interweniować tam, gdzie komuś będzie działa się krzywda, pomagać egzekwować swoje prawa w różnego rodzaju instytucjach.

Chcemy także informować o wszelkiego rodzaju imprezach i wydarzeniach, które odbywać się będą w naszej okolicy, w tym również w Zgierzu i Łodzi, z uwagi na udział naszych mieszkańców w tych przedsięwzięciach.

Zachęcamy także lokalną społeczność do aktywnego włączenia się w budowę portalu naszaokolica24.pl i zgłaszania nam pomysłów na ciekawy artykuł. Redakcja umożliwia również swoim czytelnikom publikację interesujących tekstów na łamach naszego portalu. Jeżeli artykuł nam się spodoba zostanie opublikowany i podpisany Twoim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem. Wszelkie propozycje współpracy prosimy kierować na adres – redakcja@naszaokolica24.pl.

Nasza redakcja

Właściciel i wydawca portalu:

Małgorzata Kosmala-Cybart

Adres redakcji:

ul. Kwiatowa 33

95-039 Sokolniki Las

 

Kontakt:

tel. 505 720  831

e-mail: redakcja@naszaokolica24.pl

 

Portal naszaokolica24.pl działa na podstawie prawa prasowego – Ustawa z dnia 26 stycznia 1984. W Krajowym Rejestrze Dzienników i Czasopism nasz serwis został zarejestrowany pod numerem 1302 jako Gazeta Codzienna – Dziennik.

Facebook
Skip to content