TOM-MED – sklep z akcesoriami ortopedycznymi

TOM-MED – sklep z akcesoriami ortopedycznymi

TOM-MED – sklep z akcesoriami ortopedycznymi

Działamy na rynku od 2001 roku. W ofercie sklepu posiadamy bogaty wybór m.in. profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego: wózki inwalidzkie, balkoniki, podpórki ułatwiające chodzenie, ortezy, kule łokciowe, kule pachowe, laski inwalidzkie, sznurówki różnego typu i różnych firm, artykuły przeciwodleżeniowe, protezy piersi. Staramy się, żeby oferowane przez nas produkty były tanie, ale zarazem dobrej jakości.

Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach której zaopatrujemy naszych Klientów w pieluchy i wkłady anatomiczne, pieluchomajtki dla dzieci i doroslych (firm Hartman, Seni i Tena) - w różnych rozmiarach i o kilku poziomach chłonności, podkłady chłonne, podpaski urologiczne oraz inne akcesoria dla osób z zaburzeniami nietrzymania moczu i stolca. W razie konieczności służymy pomocą, doradzamy i udzielamy koniecznych informacji.

W naszym asortymencie posiadamy również drobny sprzęt ortopedyczny - niezbędny przy urazach kończyn (np. skręceniach) - akcesoria firmy Vera Silver z zawartością pierwiastków srebra, miedzi i węgla, które mają działanie uśmierzające ból. Z wyrobów tej firmy polecamy szczególnie opaski na nadgarstek, kostę, łokieć i kolano, pas lędźwiowy, naramiennik, a także stopki terapeutyczne oraz rękawice dla reumatyków. W naszym sklepie można również kupić sprzęt takich firm jak: Oppo, Qmed, Ossur, Pani Teresa, Specjal, Comwell, Inflex, Antar.

Oferujemy również: szeroki asortyment butów ortopedycznych (w tym również obuwia dziecięcego popularnej polskiej firmy "Postęp"), aparaty do korekcji płaskostopia poprzecznego firmy Hallfix, a także poduszki ortopedyczne wszelkiego rodzaju.

Większość produktów z naszej oferty jest w limitach NFZ - przy dysfunkcji stałej bez dopłaty ze strony pacjenta oraz z 30-procentową odpłatnością (przy dysfunkcji czasowej).

Jeżeli danego sprzętu nie posiadamy aktualnie w sklepie, staramy się go jak najszybciej sprowadzić. Ciągle również poszerzamy nasza ofertę.

Pracujemy sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku (9.00-18.00) oraz w soboty (9.00-14.00).

Naszym Klientom zapewniamy dowóz zamówionych produktów do domu - bezpłatnie w granicach Zgierza, a na terenie Ozorkowa, gminy Ozorków oraz gminy Parzęczew - za 5 zł.

Informacje kontaktowe

Adres
2a, 1 Maja, Przybyłów, Zgierz, powiat zgierski, województwo łódzkie, 95-100, Polska
Telefon
Strona internetowa

Lokalizacja

Facebook
Skip to content