Lasota – okna, drzwi, bramy, szafy

Lasota – okna, drzwi, bramy, szafy

Lasota – okna, drzwi, bramy, szafy

Od 2003 r. zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki budowlanej. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz klientów instytucjonalnych - urzędy, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży, współpracujemy z największymi i sprawdzonymi producentami na polskim rynku.

Nasza firma oferuje okna pcv oraz drewniane, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne antywłamaniowe - takich firm jak Porta, Dre, Verter, Pol-Skone, Invado Ercado. W naszej ofercie znajdą Państwo także bramy garażowe Krispol i Normstahl.

Oferujemy również roletki, żaluzje, plisy, parapety drewnopodobne, okna dachowe, rolety zewnętrzne, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi szklane, przesuwne, metalowe i aluminiowe.

Cały czas sukcesywnie poszerzamy ofertę, starannie wybierając nowe produkty. Gwarantujemy Państwu zakup bardzo dobrej jakości produktów za najniższą cenę!!!.

W biznesie bardzo ważne jest zaufanie do Kontrahenta. Dlatego W firmie Lasota ogromną wagę przykładamy do rzetelnej informacji i uczciwości. Dlatego też, ważne jest dla nas, aby Klient, na podstawie informacji uzyskanych w naszej firmie, świadomie dokonał wyboru produktu i usługi.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje Klientów. Zapraszamy do negocjacji, jeśli posiadają Państwo już inne oferty, zachęcamy do kontaktu w celu porównania lub.... zaproponowania konkurencyjnej ceny!! W końcu to biznes, zawsze warto zapytać - kto pyta ten zyskuje!!

Naszym Klientom zapewniamy wysoki poziom doradztwa i usług, gwarantujemy duży wybór oraz konkurencyjne ceny.

Szanujemy i dbamy o naszych Klientów. Zgodnie z mottem: "Z NAMI OSZCZĘDZASZ SWOJE PIENIĄDZE". Gwarantujemy Państwu zakup bardzo dobrej jakości produktów za najniższą cenę!!!.

Zachęcamy do odwiedzenia strony PROMOCJE, gdzie znajdą Państwo informacje o najnowszych wyprzedażach, promocjach, rabatach ...

Informacje kontaktowe

Adres
22, Listopadowa, Błonie, Ozorków, powiat zgierski, województwo łódzkie, 95-035, Polska
Telefon
Strona internetowa

Lokalizacja

Facebook
Skip to content