CUK UBEZPIECZENIA – OZORKÓW

CUK UBEZPIECZENIA – OZORKÓW

CUK UBEZPIECZENIA – OZORKÓW

CUK Ubezpieczenia jest zespołem doświadczonych doradców. Nasza firma powstała w 2001 roku w Toruniu, gdzie powstała pierwsza placówka oraz znajduje się centrala firmy.

Dziś CUK to ponad 150 nowoczesnych placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie Polski. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Naszym Klientom oferujemy wybór spośród ponad 80 produktów OC i AC oraz szerokiej gamy ubezpieczeń majątkowych. W zaledwie 2 minuty porównujemy oferty 30 Towarzystw, m.in. PZU, Warty, Generali, Link4, HDI czy Liberty Direct oraz pomagamy wybrać najkorzystniejszą polisę pod względem cenowym i zakresu ubezpieczenia. W CUK służymy również profesjonalnym doradztwem w przypadku zaistnienia szkody.

Obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, zaś naszym kontrahentom umożliwiamy zbudowanie trwałych i stabilnych relacji biznesowych. Nasz system umożliwia dokładne dopasowanie rodzaju polisy, jej ceny do charakterystyki i potrzeb Klienta w zaledwie kilka minut.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. ubezpieczenia:

▪ komunikacyjne – OC, AC, NNW, Assistance, pakiet OC i AC, ubezpieczenie floty;
▪ majątkowe – budynki, lokale, mieszkania, działki letniskowe, gospodarstwo;

▪ na życie (grupowe - firmowe, indywidualne), ubezpieczenie następstw zachorowania na raka, ubezzpieczenie od utraty dochodu w wyniku wypadku lub choroby, Karta Medyczna;

▪ turystyczne (koszty leczenia, ubezpieczenie bagażu);
▪ firmowe – majątek trwały obrotowy, środki pieniężne, Cargo, OC i inne;
▪ gwarancje – należytego wykonania kontraktu, usunięcia wad i usterek, zapłaty wadium;
▪ wypadkowe – NNW, OC w życiu prywatnym;
▪ rolne – dotowane do upraw;
▪ obowiązkowe zawodowe – wynikające z wykonywanego zawodu;
▪ inne.

Zapraszamy do naszej placówki partnerskiej w Ozorkowie. Pracujemy: poniedziałek - piątek 9.00 – 17.00, sobota 10.00 – 13.00.

Informacje kontaktowe

Adres
11, Plac Jana Pawła II, Błonie, Ozorków, powiat zgierski, województwo łódzkie, Polska
Telefon
Strona internetowa

Lokalizacja

Facebook
Skip to content