Uczniowie i studenci mogą za darmo jeździć pociągami ŁKA

Uczniowie i studenci mogą za darmo jeździć pociągami ŁKA

Ta atrakcyjna promocja zaczęła obowiązywać 1 lipca i potrwa do końca wakacji. To prezent dla dzieci i młodzieży z okazji 10-lecia Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Przewoźnik wprowadza na lato ofertę specjalną: „Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów”. Na czym polega promocja? Otóż od 1 lipca do 31 sierpnia w zdalnych kanałach sprzedaży biletów kolejowych codziennie będzie czekać na młodych ludzi 1000 bezpłatnych biletów jednorazowych. To świetne rozwiązanie dla uczniów i studentów, którzy w czasie wakacji chcą poznać atrakcyjne zakątki województwa łódzkiego.

Z darmowych biletów mogą korzystać uczniowie do 24. roku życia oraz studenci do 26. roku życia. Ważne jest, aby podczas podróży mieć przy sobie legitymację szkolną lub studencką. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać bilet w zdalnych kanałach sprzedaży – na stronach internetowych Koleo, E-podróżnik, Biletico lub w aplikacjach mobilnych SkyCash i mPay. Każda z uprawnionych osób może pobrać maksymalnie dwa bilety dziennie.

Oferta będzie obowiązywać w pociągach kategorii ŁKA na terenie województwa łódzkiego. Bilety będą też honorowane w pociągach Regio uruchamianych przez Spółkę Polregio na obszarze województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.lka.lodzkie.pl.

Źródło: Wydział Prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

Powiązane artykuły

Facebook
Skip to content