Pływalnia w Wodnik w Ozorkowie będzie nieczynna do połowy sierpnia

Pływalnia w Wodnik w Ozorkowie będzie nieczynna do połowy sierpnia

Od 15 sierpnia do 14 września pływalnia „Wodnik” w Ozorkowie będzie nieczynna.

W tym czasie zostanie przeprowadzona modernizacja pływalni, m.ni.:

  • modernizacja klimatyzacji,
  • modernizacja klatki schodowej na zjeżdżalnię,
  • wymiana wanny hamownej zjeżdżalni,
  • czyszczenie m.in. niecek basenowych,
  • konserwacja technicznego serca basenu, w tym wymiana złóż filtracyjnych
  • wymiana szafek w szatni damskiej,
  • stworzenie strefy relaksu przy saunach.

Ważność karnetów zostanie przedłużona o czas trwania przerwy technicznej!

Tekst i infografika Izabela Dobrynin – Urząd Miejski w Ozorkowie

Powiązane artykuły

Facebook
Skip to content