Od 15 sierpnia do 14 września pływalnia „Wodnik” w Ozorkowie będzie nieczynna.
W tym czasie zostanie przeprowadzona modernizacja pływalni, m.ni.:
- modernizacja klimatyzacji,
- modernizacja klatki schodowej na zjeżdżalnię,
- wymiana wanny hamownej zjeżdżalni,
- czyszczenie m.in. niecek basenowych,
- konserwacja technicznego serca basenu, w tym wymiana złóż filtracyjnych
- wymiana szafek w szatni damskiej,
- stworzenie strefy relaksu przy saunach.
Ważność karnetów zostanie przedłużona o czas trwania przerwy technicznej!
Tekst i infografika Izabela Dobrynin – Urząd Miejski w Ozorkowie