Piknik – “Bezpieczne wakacje z mundurem”

Piknik – “Bezpieczne wakacje z mundurem”

Przed nami Wojewódzkie Obchody Święta Policji. W ramach tego wydarzenia czeka na Was piknik rodzinny pod hasłem ,,BEZPIECZNE WAKACJE Z MUNDUREM” oraz moc atrakcji i niespodzianek. Możemy już teraz zdradzić, że odbędzie się pierwsza edycja biegu na dystansie 5 km o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, a także bieg towarzyszący dla dzieci. Start 13 lipca o godzinie 10.00.

Zapraszamy wszystkich na zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi piknik rodzinny wpisujący się w Wojewódzkie Obchody Święta Policji. Wydarzenie pod hasłem ,,BEZPIECZNE WAKACJE Z MUNDUREM” będzie obfitować w wiele atrakcji dla każdego, kto zechce odwiedzić Atlas Arenę.

Podczas pierwszej edycji Biegu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi odbędzie się bieg na dystansie 5 kilometrów, a także zmagania na trasach towarzyszących, specjalnie dla dzieci, z dystansem 500 i 1000 metrów. W biegu mogą wziąć udział wszyscy, po wcześniejszej rejestracji pod linkiem tutaj. Zachęcamy do udziału w sportowych wyzwaniach, które oprócz sprawdzenia swoich biegowych możliwości, będą wspaniałą zabawą.

Piknik rodzinny będzie także doskonałą okazją do porozmawiania o bezpieczeństwie – wakacje wystartowały, a z nimi czas podróży i różnych  form wypoczynku.

Odwiedźcie wystawę sprzętu służb mundurowych, pokazy taktyk i technik interwencji, weźcie udział w grach, zabawach, konkursach, zobaczcie co przygotowali dla was policjanci jednostek powiatowych łódzkiego garnizonu. Przy stoisku doborowym dowiecie się, jakie wymogi czekają na kandydatów do służby w Policji. Będziecie mieć również okazję cofnąć się w czasie i obejrzeć wystawę  zabytkowych radiowozów.

Źródło: Zespół Prasowy KWP w Łodzi

Powiązane artykuły

Facebook
Skip to content