Poniedziałek, 30 Listopad 2020, imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

LOTOS Biznes ponownie najlepszą kartą paliwową

 

4771 app news image karta lotos biznes 2018

 

W trwającym kilka miesięcy plebiscycie internetowym „Fleet Derby 2018” specjaliści i menadżerowie z branży flotowej drugi raz z rzędu uznali LOTOS Biznes za najlepszą kartę paliwową w Polsce.

 

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Fleet Derby 2018 nastąpiło 21 czerwca w Warszawie.

 

– Powtórne zdobycie tytułu najlepszej karty paliwowej przez LOTOS Biznes to szczególny powód do dumy. Tym bardziej, że do plebiscytu zgłoszono więcej niż przed rokiem kart konkurencyjnych sieci. To dowód, że rynek docenia zaangażowanie i efekty pracy naszego zespołu floty oraz ciągłe ulepszanie oferty, która odpowiada na potrzeby rynku – skomentował odbierając statuetkę Adam Pawłowicz, wiceprezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa.

 

Głosującymi w plebiscycie byli: menedżerowie flot, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, partnerzy biznesowi.

 

Fleet Derby 2018 to już siódma edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, którego celem jest przede wszystkim prezentacja i promocja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promocja dostawców rynkowych, jak i najlepszych rozwiązań do firm. Plebiscyt daje możliwość promocji wszystkich zgłoszonych w poszczególnych kategoriach: produktów i usług dedykowanych dla branży flotowej, osobowości flotowych, fleet managerów, ekologicznej floty oraz motoryzacyjnej marki flotowejoraz wyróżnienie najlepszych w danych kategoriach poprzez głosowanie internetowe.

 

Oferta LOTOS Biznes to program kart bezgotówkowych, przedpłaconych i gotówkowych, do wyboru przez klienta. To idealne rozwiązanie zarządzania wydatkami samochodowymi w firmie (bez względu na rodzaj i wielkość floty pojazdów) – od atrakcyjnych rabatów na paliwa, pełnego dostępu do podglądu wszystkich transakcji po zbiorcze fakturowanie. Karta LOTOS Biznes daje możliwość rozliczenia produktów oraz usług dostępnych na stacjach oraz usług dodatkowych wspierających transport. Z kartą LOTOS Biznes opłacisz również przejazdy płatnymi autostradami.

 

Dodatkowe świadczenia w ofercie międzynarodowej to serwis naprawczy, usługa zwrotu zagranicznego podatku VAT, uczestnictwo w systemach automatycznego poboru opłat za przejazdy drogami i autostradami w Europie, a także możliwość opłaty za przejazdy wybranymi tunelami.

 

Klientom biznesowym, będącym jednocześnie pracodawcami, LOTOS proponuje unikatowe rozwiązanie – kartę pracowniczą LOTOS Biznes. Dzięki niej pracodawca może zapewnić swoim pracownikom możliwość tankowania tańszego paliwa na stacjach sieci LOTOS. To świetny i całkowicie bezkosztowy sposób na poszerzenie pakietu pozapłacowych korzyści zatrudnienia w firmie.

 

Karta LOTOS Biznes jest akceptowana na niemal 500 stacjach LOTOS i LOTOS Optima w Polsce, w tym 20 stacji MOP (Miejsce Obsługi Podróżnych) przy autostradach A1, A2, A4, A6 i przy trasach S3 i S7. Międzynarodowy zasięg zapewnia Karta LOTOS Esso, która jest akceptowana na ponad 8000 stacjach w Europie.

 

KORZYŚCI KARTY LOTOS BIZNES

 

BEZPIECZEŃSTWO

 • system rozliczeń w trybie online
 • unikatowy kod PIN znany wyłącznie posiadaczowi karty
 • SMS-owy system powiadamiania, zapewniający kontrolę wykorzystania limitów kredytowych
 • przeszkolony i zmotywowany personel stacji w celu eliminowania nadużyć oraz system monitorowania transakcji

 

ZASIĘG

 • 488 stacji LOTOS i 409 stacji Shell w Polsce
 • ponad 8000 stacji w Europie

 

PEŁNA KONTROLA

 • serwis www, który w czasie rzeczywistym dostarcza informacji o zrealizowanych transakcjach
 • najszersze możliwości limitowania zakupów w ujęciu dziennym, tygodniowym i/lub miesięcznym, w tym kalendarz tankowań umożlwiający aktywowanie karty tylko dla określonych dni tygodnia/ miesiąca
 • aktywność karty na wybranych stacjach » indywidualne programowanie kart pod kątem dostępności asortymentu w ramach różnych grup produktowych
 • rozbudowany system powiadomień sms/email dedykowany dla klienta, dostarczający informacji m.in. o dostępnym limicie, zrealizowanych transakcjach, przekroczeniu limitu karty itp.
 • kontrola procedur transakcyjnych na stacjach

 

ELASTYCZNY SYSTEM

 • trzy modele rozliczeń do wyboru przez klienta:
 • karta bezgotówkowa z limitem kredytowym
 • karta prepaid z limitem dostępnym w ramach środków przedpłaconych przez klienta
 • karta gotówkowa wymagająca płatności gotówką lub kartą kredytową, służąca do naliczenia rabatu » model rabatowania dostosowany do specyfiki działalności danej firmy
 • e-faktura wysyłana w formie pdf na wskazany adres e-mail

 

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

 • karta w modelu pracowniczym, która dzięki swej elastyczności dedykowana jest różnym grupom zrzeszającym osoby fizyczne
 • produkty dedykowane poszczególnym sektorom, np. taxi.

 

Odwiedź stację Lotos w Ozorkowie (ul. Adamówek 16) i już dziś korzystaj z możliwości, jakie daje Ci posiadanie karty LOTOS Biznes.

 

Źródło: www.lotos.pl

 


+ 4
+ 1

Kalendarz

Listopad 2020
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Fotolia 29603245 XS

TOM-MED
95-100 Zgierz,
ul. 1-go Maja 2a
tel. 42 715-08-50
 
 
 
 
Działamy na rynku od 2001 roku. W ofercie sklepu posiadamy bogaty wybór m.in. profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Reallizujemy wnioski w ramach umowy z NFZ. Naszym Klientom zapewniamy dowóz zamówionych  produktów do domu. Serdecznie zapraszamy.

Fotolia 22133512 XS

Prywatny Gabinet Lekarski
Ozorków,
ul. Sikorskiego 32/13
 
Wykonujemy bezpłatne badania uczniów i studentów do szkół ponadgimnazjalnych i wyższych - umowa z Urzędem Marszałkowskim.

Natężenie ruchu