Sobota, 20 Kwiecień 2024, imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

 

Centrum1

 

Chcesz korzystać z prywatnych konsultacji z najlepszymi specjalistami? Zależy Ci na szybkim dostępie do lekarzy - bez kolejek i bez skierowania? Zapraszamy do Centrum Lekarzy Specjalistów w Ozorkowie.

 

Placówka powstała w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie pacjentów na usługi lekarzy różnych specjalności. Stanowi go zespół doświadczonych i kompetentnych medyków, którzy otaczają opieką medyczną chorych nie tylko z  Ozorkowa, ale również z całej Polski. Na konsultacje medyczne do specjalistów przyjmujących w ozorkowskiej przychodni pacjenci przyjeżdżają m.in. z Poznania i Warszawy.

 

Możliwość udania się na konsultację z wybranym specjalistą w dogodnym terminie pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia oraz reagować odpowiednio wcześnie w przypadkach jego nagłego pogorszenia się. Pacjenci korzystający z konsultacji z lekarzami CLS oszczędzają dodatkowo swój czas dzięki telefonicznej rezerwacji wizyt, bez konieczności wcześniejszego udawania się do placówki.

 

DSC01853

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z wieloma lekarzami o uznanej renomie, będących pracownikami łódzkich szpitali. Wielu z nich ma tytuł profesora lub doktora nauk medycznych. Często są to wybitne autorytety w danej dziedzinie medycyny. Jednym z nich jest prof. Jadwiga Moll - kardiolog dziecięcy, konsultant krajowy w dziedzinie kardiologii dziecięcej, międzynarodowa sława.

 

Szeroki zakres  specjalizacji medycznych

 

W naszych gabinetach przyjmują lekarze o specjalizacji dla dorosłych i dla dzieci. Zespół CLS składa się ze specjalistów wielu dziedzin, m.in.: alergologów, pulmonologów, laryngologów, gastrologów, kardiologów, neurologów, ortopedów, urologów, psychiatrów oraz diagnostyki USG.  

 

Współpracujemy z najlepszymi

 

Niedawno do zespołu CLS w Ozorkowie dołączyła mgr Paulina Laszkiewicz, która od kilku lat prowadzi gabinet masażu i fizykoterapii "Rehabilica". Oferta usług jest szeroka i obejmuje:

 •  konsultację fizykoterapeutyczną,
 •  terapię indywidualną (terapia tkanek miękkich, terapia manualna, mobilizacje),
 • masaż;
 • zabiegi fizykoterapeutyczne (m.in. elektroterapia, ultradźwięki, pole magnetyczne, laseroterapia).

 

Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu nowoczesnej aparatury, a dzięki indywidualnemu  podjeściu do pacjenta zapewniony jest wysoki standard i kompleksowość terapii. Dodotkowo, zespół fizukoterapeutów, na czele którego stoi mgr Paulina Laszkiewicz, na bieżąco współpracuje z dr. n. med Zbigniewem Lipczykiem (znakomity ortopeda). Poprawia  to zdecydowanie  rehabilitację  pacjentów, którzy  w razie potrzeby mogą wykonać usg ortopedyczne lub  skorzystać z konsultacji lekakrza.

 

dr Lipczyk

 

Zespół CLS stanowią  również:

 • dr Zbigniew Lipczyk (znakomity ortopeda, specjalista ortopedii  dziecięcej);
 • dr Katarzyna Przybyłowska- Kustosik (doskonały psychiatra);
 • dr Renata Pepaś (laryngolog z dodatkową  specjalizacją w dziedzinie laryngologii dziecięcej);
 • dr Justyna Cielecka (znakomity prokotolog, fachowiec od nowotworów skóry i piersi);
 • dr Dariusz Olejniczak (jeden z pięciu urologów dziecięcych w województwie łódzkim, dodatkowo ceniony chirurg dziecięcy);
 • dr Małgorzata Biernacka-Zielińska (reumatolog z dodatkową  specjalizacją w dziedzinie reumatologii dziecięcej);

 

CLS LOGO

 

Centrum Lekarzy Specjalistów zlokalizowane jest w Ozorkowie przy ulicy Listopadowej 13. W celu ustalenia dogodnego terminu i godziny wizyty pacjenci proszeni są o uprzedni kontakt telefoniczny z pracownikiem przychodni pod numerem telefonu - 730 189 777. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


+ 4
+ 4

  Dodaj Komentarz...

  Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

  Pogoda

  Kalendarz

  Kwiecień 2024
  P W Ś C Pt S N
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30

  Fotolia 29603245 XS

  TOM-MED
  95-100 Zgierz,
  ul. 1-go Maja 2a
  tel. 42 715-08-50
   
   
   
   
  Działamy na rynku od 2001 roku. W ofercie sklepu posiadamy bogaty wybór m.in. profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Reallizujemy wnioski w ramach umowy z NFZ. Naszym Klientom zapewniamy dowóz zamówionych  produktów do domu. Serdecznie zapraszamy.

  Fotolia 22133512 XS

  Prywatny Gabinet Lekarski
  Ozorków,
  ul. Sikorskiego 32/13
   
  Wykonujemy bezpłatne badania uczniów i studentów do szkół ponadgimnazjalnych i wyższych - umowa z Urzędem Marszałkowskim.

  Natężenie ruchu